Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 520 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 535 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 542 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 578 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 18 Netranzuok suburs pakeleivių ir vežėjų tinklą internetinis marketingas, internetinė rinkodara
nternetinės rinkodaros diskusijos

netranzuok logo

Neseniai startavusi svetainė netranzuok.lt siekia suburti bendruomenę, kurioje galima būtų susirasti galinčių / norinčių pavežti į tam tikrą vietą asmenų. Sakykim, jūs vykstate iš Vilniaus į Klaipėdą. Šiuo metu kuro kainos gan didelės, tad kodėl gi jums “nepaėmus” pakeleivių, kurie galėtų bent kažkiek kompensuoti kelionės išlaidas? O gal jūs važiuodamas vienas tiesiog jaučiatės vienišas ir jums reikia kompanijos? Tereikia užpildyti anketą netranzuok.lt ir laukti asmenų susidomėjusių jūsų kelionės maršrutu.

Idėja yra gera. Poreikis tikrai egzistuoja, tačiau vėlgi atsiremiama į tą patį - tokiam projektui kaip netranzuok.lt reikia bent minimalaus užnugario iš egzistuojančio portalo, kad užpildęs anketą aš tikrai gaučiau paraiškas bent iš kelių norinčių vykti su manimi, antraip niekada nebegrįšiu. Populiarumas neatsiranda vien tik iš egzistavimo. Nematau aplinkybių portalui vystytis.


Raktažodžiai: ,

Komentarai (10) temai “Netranzuok.lt suburs pakeleivių ir vežėjų tinklą”

 1. egidijus sako:

  Pavadinimas - minus 10 balų. Neigiamas, nedraugiškas, nepatrauklus. Atmetimo reakcija automatiškai. Lyg kokia akcija netranzuoti merginoms, nes bus nuskriaustos.

 2. ztkp.lt (Paulius) sako:

  nebloga idėja. bet aš vis tiek tranzuosiu ;) tas spontaniškumo ir netikėtumo elementas yra geriausias dalykas, dėl kurio verta tranzuoti.

 3. unio sako:

  gali rinkti ir tranzuok.lt jei taip labiau norisi

 4. Mindaugas sako:

  As taipogi neatsisakysiu tranzavimo, pavadinimas tikrai netaktiskai parinktas, lyg as dabar buciau blogis, vien del to kad tranzuoju, o jei vaziuoju masina - visada paimu pakeleivi… tranzavimas tuom ir viliojantis..

 5. unio sako:

  as lygiai taip pat paimu visus pakeleivius ir tuo labiau nematau jokio blogio paciame tranzavime. Na o bet taciau ateina laikas (o gal amzius, statusas, dar kas nors) kai pats stovejimas tampa ne toks malonus. Tai viena medalio puse. Kita yra tokia kad kartais sedamas i masina jau zinai, kad noretum ka nors paimti pakeliui, nes pvz iki Klaipedos ar kokiu Mazeikiu nuo Vilniaus geras kelio gabalas, o stai isvaziuojant is miesto salikelele kaip issluota.. Nai ir dar vienas dalykas, turintis ne labai ne dauk su tranzavimu, tai nuolatinis kuro kainu augimas ir kai kuriems asmenims vezti ora automobilije gali tapti jau per brangu. Pasidalinus kuro islaidas keliems keleiviams gaunasi gerokai pigiau keliauti nei autobusu.
  Del pavadinimo, kagi toks jau buvo pasirinkimas, mums pasirodes pakankamai logiskas.

 6. thanks.lt sako:

  Manau teisingais ako kad pavadinimas nekoks. Turiu jum nauja zinia: kita savaite stratuoja puslapis http://www.yhanks.lt. Bus triju rusiu skelbimai:
  1. Keliones draugas ( esmes ta pati kaip ir netranzuok.lt)
  2. Kambarioka draugas arba kambariokas ( surask su kuo gyventi studiju metu, butu psiula nuomotis daug maz stabili o paklausa auga, o kadangi yra tokiu kurie gyvena vieni, galetu priimti tuos kurie iekso ir neranda. Ir nuomos mokestis zumazes kai pasidalinsit :))
  3. Knygu turgus. Jei turi studiju ar mokykline knyga, pratybas kurios tau nereikalingos, jos gali prawersti kitam, todel padovanok ar parduok uz simboline kaina ir padek kitam kuris iekso jos ir neranda knigynuose :)

  Taigi zmones bukim draugiski ir padekim vieni kitiems:) Beje skelbimai nemokami. KITA SAVAITE BUKIT SOCIALIAI ATSAKINGI IR UZSIREGISTRUOKIT :)

 7. thanks.lt sako:

  Pirmam komentare klaida padaryta ne http://www.yhanks.lt o http://www.thanks.lt. Su rasyba problemos :))) seip manau netranzuok.lt yra gera mintis. Bet problema su pavadinimu, tie kurie megsta tranzuot gali iszeist ir niekada nesinaudos situo puslpaiu, o vat thanks.lt skiltis keliones draugas jau visai kitaip skamba ir mes nesame pries tranzuotojus, kai lis lietus ar bus salta, tiesiog uzsukit visi tie kurie tranzuojat ir bent vienam kartui susiraksit keliones drauga :))))

 8. sharavyk sako:

  Ideja gera, tik jos ispildymas toli nuo idealaus. Pirmiausia pavadinimas kaip pavadinimas, bet keblumas iskyla, kai zmogus nori tuos skelbimus pamatyti. Registracija turetu buti privaloma tik tu zmoniu, kurie talpina skelbimus, o tie zmones, kurie ju netalpina, turetu lengvai juos rasti ir matyti. As pirmiausia pasiziurejas si puslapi ir pats budamas tinginiu, net nesusiruosiau pasiziureti, kaip puslapis veikia, kadangi jie reikalauja mano registracijos, kas uztrunka laiko ir t.t. . Thanks.lt bus visiskai kitoks ta prasme, jog tik skelbimo autorius tures prisiregistruoti, o skelbima bus galima matyti neprisiregistravus, kadangi jie visi bus isdestyti puslapio fone, tai yra daug patraukliau, kadangi norinciam vaziuoti reikes tik surinkti telefono numeri ir megautis kelione. Visi skelbimai bus nemokami, tad mielai kvieciam apsilankyti, net ir neieskant keliones draugo, kadangi bus galima rasti kambariokus, tiek pardavineti knygas ar grozine ir moksline literatura.

 9. nah sako:

  dis siam puslapiui.
  mirk greiciau

 10. Saulius/Sunny sako:

  Sveiki, naudojuos netranzuok.lt bei thanks.lt, bet vistiek norima diena negaliu rasti norimo marsruto, nevisada pasitaiko,net labai retai. Norejau jusu visu paprasyti imesti daugiau panasiu svetainiu nuorodu, buciau labai dekingas jei ir atsiuntumet nuorodas: Arieslt@yahoo.com

  Saulius :)

Palikite komentarą :)