Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 520 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 535 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 542 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 578 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 18 Manobite.lt - asmeninė virtuali asistentė internetinis marketingas, internetinė rinkodara
nternetinės rinkodaros diskusijos

Atėjus naujai valdybai, BITĖJE staiga viskas pradėjo keistis. Ypač klastingai man atrodo dabartinis CEO Kenneth Campbell:

Kenneth Campbell

Nečystas kažkoks…

Visiškai nesėkmingas brandas Latvijoje TOXIC (LABAS atitikmuo Lietuvoje), pakeistas į dar keistesnį pavadinimą BiFri (atseit, būk laisvas). Pradėti komunikuoti 4 išskirtinumai, kurie (mano subjektyvia nuomone) lietuviams yra ne tiek svarbūs kiek “mažiausios kainos garantija”. Pokyčiai ne iš piršto laužti. BITĖ antrą vietą rinkoje atidavė/atidavinėja TELE2.

manobite.lt virtuali asmeninė asistentė

Tačiau visuose šiuose pokyčiuose pamačiau įdomų sprendimą. Savitarnos sistema Manobite.lt suasmeninama ir tampa mano virtualia asistente. Ji gali sutvarkyti mano:

 • Pasiekiamumą
 • Skambučių nukreipimą
 • Privatumą
 • Paslaugų užsakymus

Taigi, asmeninė asistentė yra ne kas kita, kaip galimybė lengviau manevruoti po BITĖS paslaugas (išjungiau/įjungiau keliais paspaudimais). Sprendimas paprastas, bet labai labai patogus. Asistentė paklausia, ko vartotojas nori, ir jam pasirinkus iškart įjungia. Metasite’ai matosi gerai padirbėjo ant naujojo manobite.lt dizaino. Dar reiktų padaryti, kad asmeninė asistentė galėtų kalbėti arba pašokti… :)


Raktažodžiai: , ,

Komentarai (9) temai “Manobite.lt - asmeninė virtuali asistentė”

 1. tomas sako:

  na paslaugu valdymas manobiteje buvo per amziu amzius tik dabar pradejo apie tai kalbet ir reklamuot kaip super duper featura. dar net nupiese asistente ane.

  o del dizaino tai senasis buvo tikrai geresnis

 2. Eziukas su kedais sako:

  asistentė, kur nors paspaudus, galėtų ir kavos padaryt (ar bent kavos aparatą įjungt)

 3. Justinas sako:

  Aš dedu didelį pliusą bitėi už manobite.lt tinklalapį. Norint užsisakyti paslaugas nereikia niekur skambinti, gali pasižiūrėti kiek liko nemokamų minučių, ar kiek prakalbėjai. Tik dar pasigendu detalios išklotinės ir pan dalykų. Bet iš esmės labai geras sprendimas.

 4. Andrius (nejau.net) sako:

  Sakot nereikia niekur skambinti. Didelį “bonusą” gavau pasirašęs sutartį su Bitė daugiau planu- Nemokami savaitgaliai bitės tinkle. Net 3 mėn. O apie tokių paslaugų valdymą nei žodžiu neužsiminta Manobite.lt. Ir ne gana to po 3 mėn. automatiškai bus taikomas 10 lt./mėn. mokestis. Smagu…

  Bet šiaip statistika ir pati sistema patinka. Informatyvu;)

 5. Marius sako:

  Pritariu dėl produkto - patinka man “asmeninės asistentės sprendimas”. Just wondering, pagal lytį, kas daugiau naudojasi paslauga? Vyrai, ar moterys? :)

 6. Frederico sako:

  Na, sakyt apie žmogų, kad jis tau atrodo “nečystas” iš nuotraukos, tai visiškas tuščiažodžiavimas. Marketer.lt “palaiko” tikrai įdomų turinį, nesinorėtų, jog jis pradėtų prastėti dėl tokių sapaliojimų. O p.Cambellas tikrai maloni ir gana nuoširdaus žmogaus įvaizdį sudaranti persona ;)

 7. P.S. sako:

  Marketer.lt neilgai trukęs virs - burimo salonu gal? Kaip, Povilai, manai :)?

  “Nečystas” :) įsidėk savo foto :) pakomentuosim :)

 8. Gytis sako:

  Zmones, jumoro nesuprantat:)

 9. Sebas sako:

  Komentuoti žmogaus nuomonę apie kažkokią nuotrauką tas pats tuščiažodžiavimas. Kiekvienas interpretuojam tai ką matom savaip. Vienam nečystas atrodo, kitam labai netgi čystas. O kaip iš tiesų žino tik pats žmogus nuotraukoje (ir tai ne visada) :) No offence.

Palikite komentarą :)