Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 520 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 535 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 542 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 578 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 18 Tuktuk.lt - aukcionai internetu internetinis marketingas, internetinė rinkodara
nternetinės rinkodaros diskusijos

tuktuk.lt logo

Vakar gavome pranešimą apie tai, kad startavo naujas internetinių aukcionų portalas Tuktuk.lt. Pavadinimas lyg ir simbolizuoja plaktuko dūžius, užbaigiančius aukcioną. Čia už kainos kėlimą (bidinimą) mokėti nereikia taip kaip mini aukcionuose, tačiau yra daug ilgesnis aukciono galiojimo terminas. Kiekvienas dalyvis (bidintojas) turi užsiregistruoti ir identifikuoti save per banką. Taip siekiama apsisaugoti nuo netikrų dalyvių.

Kažkas panašaus Lietuvoje jau buvo, kaip antai Aukcionai.com ar Aukcion.lt. Būtų kaip ir nieko naujo, jei ne projekto savininkai. Kiek parašyta Apie mus skiltyje, Tuktuk.lt atidarė UAB Diginet Lt. Tai yra ta pati įmonė, kuriai priklauso tokie projektai kaip Skelbiu.lt ar Aruodas.lt. Turint omeny jų patirtį bei jau turimą kritinę masę, Tuktuk.lt gali tapti labai plačiai naudojamas pardavimų kanalas. Tad Aukcionai.com ir Aukcion.lt teks artimiausiu metu pasislinkti į šešėlį.


Raktažodžiai: ,

Komentarai (10) temai “Tuktuk.lt - aukcionai internete”

 1. Gama sako:

  Svetainė dar gan žalia, nes neveikia net tokie svarbūs puslapiai, kaip “Pagalba”. Kokios jos perspektyvos turint omenyje “Diginet” potencialą? Miglotos, žinant, kad ši grupė siekia tik pelno ir tik didelio pelno. Aukcionai - tai ne ta sritis, kuri Lietuvoje būtų labai populiari ir neštų solidžias pajamas.

  Žiūrint globaliau, “Digineto” persimetimas į smulkių, mažai reikšmingų svetainių kūrimą parodo, kad bent jau šiai dienai jie nebeturi jėgų mesti iššūkį kitai skelbimų srityje siekiančiai dominuoti “Pliuso” grupei. O gal tai tik tyla prieš audrą?

 2. rainfall sako:

  Toks savotiškas sutapimas indijoje “tuk tuk” vadinamas motoroleris :)
  http://en.wikipedia.org/wiki/Auto_rickshaw

 3. Tadas sako:

  Na pats aukcionas tai cia labiau kritines mases surinkimui, yra meniu punktas “E-parduotuves” ir manau cia taikoma butent i tai. Teko kalbeti su daug zmoniu kurie ta aukciono portala nori daryti, keli jau ir pradejo ir visi kaip susitare kalba apie pinigus is E parduotuviu pajungimo prie savo portalo :)

 4. zhee sako:

  Pataisysiu- jus gavote ne pranesima, o paprasciausia brukala, kuri gavo ir absoliuti dauguma mano pazistamu.

  Dievazi, gaves sia emailu baze manau daznas susigundytu nors karta gyvenime ja pasinaudot. Paklauskit savo draugu- jie irgi bus gave. Tikrai respect uz tokia duombaze..

 5. Gama sako:

  Man irgi pasirodė keistas e-parduotuvės įtraukimas į aukcijoną. Tai ką iš tikrųjų norima padaryti - labai gerą aukcijoną ar labai gerą e-parduotuvę?

  E-parduotuvė tikrai galėtų būti labai perspektyvi, turint omenyje, kaip “Didginetui” gerai sekėsi pritraukti NT agentūras į Edomus.lt svetainę. Čia galėtų būti tas pats tik su buitinėmis prekėmis. Sėkmės jiems. Tik apsispręskite ką iš tikrųjų darote.

 6. vika sako:

  kaip is to tuktuko issiregistruouti?:-)

 7. Paulius V. sako:

  Man aukcionas patiko, katik nusipirkau Džeko Velšo knygą autobiografiją už 35 Lt. (knygyne apie 80 Lt).

 8. Orai sako:

  Paziuresim kaip jiems seksis ir ka jie parodys daugiau vartotojams, negu rinkos senbuviai, kurie irgi buksuoja vis.

 9. dziedas sako:

  nieko gero iš tų LT aukcionų. Prieš kelis metus teko pardavinėt gerą daiktą. Norinčių pirkt buvo kaip šūdvabalių. Kainą sukėlė, o kai reikia pirkt rimtai, visi sulindo į krūmus. Iki eBay čia - kaip rakom do kitaja. Pats daugiau nebedalyvauju ir kitiems nepatariu.

 10. Loreta sako:

  Vakar prisiregistravau norėdama įgyti daiktą šiame portale, suklydau ne taip nuspaudžiau, nesupratau, po kelių minučių sužinau nupiraijau, savininkė, o aš tik norėjau informacijos, tačiau vietoj infomacijos gaunau jau pranešimą-pirkt, net nemaniau, kad pasauly taip būna.

Palikite komentarą :)