Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 520 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 535 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 542 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 578 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/marius/domains/marketer.lt/public_html/wp-settings.php on line 18 Apklausos internetu internetinis marketingas, internetinė rinkodara
nternetinės rinkodaros diskusijos

Apklausos internetu

2008-10-24

logo.jpg

Dažnam Marketer.lt skaitytojui iškilo arba iškils poreikis internetu atlikti apklausą. Apklausa gali būti naudinga įvertinti vartotojų reakcijai į naują prekinį ženklą, pavykusiai / nepavykusiai rinkodaros kampanijai ir t.t. Apklausą internete galite atlikti patys, galite iš to net verslą padaryti, jei tik pasieksite reprezentatyvų apklausos dalyvių skaičių.

Gana naujas produktas Lietuvos rinkoje - SynoPanel.lt, rodo tradiciškumą ir kūrybingumą pritraukdamas vartotojus. Tiesa, kam neteko girdėti apie panelius (angl. online panel) – tai nuolatinė, internetu besinaudojanti  respondentų grupė, kurios nariai yra užpildę specialią registracijos anketą ir išreiškę savanorišką sutikimą reguliariai dalyvauti Online tyrimuose/apklausose.

SynoPanel.lt sistemoje interneto vartotojai buriami į benruomenę apklausoms vykdyti. Vartotojai skatinami prisijungti, dalyvauti ir gauti atlygį. Fizinės motyvacijos priemonės - Flash atmintinės, ausinukai ar iPod Shuffle. Žinoma, atlygio nieks neduos be atlikto darbo. Įdomu būtų sužinoti, kaip jiems sekasi ši akcija. Šiek tiek kelia abejonių į jaunimą orientuotos kampanijos tikslingumas. Interneto vartotojai nėra vien jaunimas, tad apklausų dalyviai turėtų būti iš platesnio rato.

Galbūt čia bandoma išauginti jaunąją aktyvių apklausų dalyvių kartą? :) Būtų sveika sulaukti SynoPanel.lt komentaro.


Komentarai (5) temai “Apklausos internetu”

 1. Giedrius sako:

  Nesu užsiregistravęs, bet nelabai suprantu, kame čia bendruomenė? Ar vien tai, kad vartotojai užsiregistravę? Nes kaip suprantu jie tarpusavyje nebendraus ir kartu į vieną apklausą diskutuodami neatsakinės. Jei taip, tai matyt čia tik produkto išreklamavimas ale “kitu kampu” bandant pasinaudoti dabartiniu socialinių tinklų populiarumu.
  O šiaip užsienyje apmokami apklausų respondentai jau seniai yra populiarūs, tad jiems reikia labai didelės vartotojų DB idant galėtų labai greitai pagal bet kokius vartotojų segmentus atlikti klientų apklausas.
  Tada tai efektyvu, tik visgi ta db turi būti pakankamai didelė, nes kaip sakei, Mariau, orientacija į jaunimą ir prizų noras gali būti didesnis už sąžiningai atsakytą apklausą.. bet čia tik subjektyvus pasvarstymas :)

 2. Tadas sako:

  Nesenai lygtais buvo cia rasyta apie si biznio moduli uzsienyje. Ir ilgai netrukus turime ir cia jau :) smagu. Tik problema ta, kad uzsiregistravau ir nieko nematau, matau naujienas, savo profili, o daugiau nieko. Nei jokiu apklausu (nes jos dabar nevygdomos) nei informacijos apie jas, greiciausiai jie sius mailu pranesima apie prasidejusia apklausa. Bet bent jau pradzioje galejo apsirupinti kazkokiom elementariom apklausom, kad vartotojas sukauptu minimaliausia tasku suma ir taptu bent kazkie lojalesnis. O dabar jei man i pasta po savaites ar po dvieju (tikiuos ne ilgiau) atsius pakvietima, isreiksti nuomonei, tai greiciausiai net neprisijungsiu ten. Nes smalsumas jau patenkintas… ispudis isbleses..

 3. Marius sako:

  Pritariu Tadui dėl bent jau minimalaus “kablio” vartotojui sukūrimo. Dar vienas pavyzdys, kaip svarbu nekomunikuoti produkto per anksti, arba neapgalvojus viso “darbo su vartotoju” proceso…

 4. Pijus sako:

  tas kablys yra 10 tšk. už registraciją :>>

 5. Jūratė sako:

  Prisiregistravau prieš savaitę ir jau sudalyvavau dviejose apkalausose, gavau 15 taškų plius 10 už regisrtaciją. Dar tyrimai nesibaigė, tai kuo viskas baigsis nežinau.

  2009-09-09

Palikite komentarą :)